wtorek, 17 marca 2015

Prezenty z dwójką w tle - wyniki konkursu

Drodzy!
Przede wszystkim dziękujemy Wam ogromnie za to, że włączyliście się do naszej urodzinowej zabawy i że nadesłaliście tyle fajnych życzeń! Wszystkie traktujemy jako nie tylko życzenia dla nas, ale dla wszystkich, którym łucznictwo i rekonstrukcja są bliskie, zatem dedykujemy je także WAM!

A teraz wyniki:
Dyskusja była burzliwa, ale w końcu, skoro konkursem rządziła dwójka, postanowiliśmy wybrać z Vladem po dwoje zwycięzców, aż doszliśmy do kompromisu, zatem niniejszym ogłaszamy, że breloczki z Chatki Margot otrzymują:

- Maciek Jonek - za celne rymy, lipkę zieloną i w ogóle za całokształt twórczości :)
- Bartek Jonek - za wczesnośredniowieczną kompanię i za to, żeby się ojciec z synem nie pokłócił o breloczek :)
- Grzegorz - za świętego Sebastiana :)
- Magda Paul - za nieoczywiste cele :)

Gratulujemy!

Jednocześnie zgodnie z ostatnim punktem konkursowego regulaminu obiecujemy, że to nie ostatnia tego typu akcja, i że już obmyślamy kolejne okazje, żeby nasze breloczki i inne gadżety dosłownie lub w przenośni ustrzelić :) Zatem może jakaś mała konkurencja na naszej przydomowej strzelnicy? Większość z Was wie już, jak do nas trafić, reszcie wytłumaczymy! Do zobaczenia na blogu i w Rozembarku!

Dear Readers,
many thanks for all of you for joining our anniversary game, and for so many great wishes! All of those wishes we dedicate also to you!
And the winners are:
- Maciek Jonek - for all the poetry :)
- Bartek Jonek - for early medieval company and in order not to quarrel with his father :)
- Grzegorz - for st Sebastian :)
- Magda Paul - for non-evident aims :)

Congratulations!

As we promissed, we're thnking about next possibilities to give you our key rings. Maybe we'll meet on our archery range in Rozembark? Most of you already know how to get there, to the rest of you we'll explain! So see you!

1 komentarz: