piątek, 1 marca 2013

Intro

Witamy w rzemieślniczej odsłonie Rozembarku. Ten blog będzie opowieścią o powrocie do wieków średnich a może i wcześniejszych, o przedmiotach, które powstają inspirowane tym powrotem, o historiach i wydarzeniach, które są źródłem pasji i odwołaniem do źródeł, o ludziach, którzy te pasje z nami dzielą.

My? Każde z nas ma swoją pasję - jedno lubi dłubać w drewnie i w przeszłości, drugie woli dłubać w słowach i obrazach, by o tym opowiedzieć. Jedno ma cierpliwość do rzemiosła, zwłaszcza tego inspirowanego historią, drugie do odnajdywania się w teraźniejszości. Razem trzymamy się filozofii DIY, mamy pasję i cierpliwość do siebie, Rozembarku, do trzeciego i dwóch czarnych czworonogów. Zapraszamy!

Welcome to our blog. Both of us have some passion, which needs some patience - the first one to the craft inspired by the middle ages, the second one to the words and pictures to tell about it. Together we believe in DIY philosophy, have passion and patience also to the third one, two black pets and our home in Rozembark. We'd like to tell you about things we make, and also about history, events and people inspiring us. Enjoy reading!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz