wtorek, 30 lipca 2013

Garnek na wspomnienia z Biskupina

Nie żeby nie było o czym pisać po powrocie z Biskupina. Byłoby, i to dużo, tyle, że czasu wciąż mało w ferworze przygotowań do kolejnych imprez, o których już wkrótce więcej. Posłużę się zatem gotową relacją, tworzoną na miejscu na bieżąco: 

Dzień pierwszy:


I dzień drugi, gdzie nie tyle strzelam ile opowiadam;) :Jeśli chodzi o moje osobiste wrażenia, to są jak najbardziej pozytywne. Co do sukcesów w turnieju to hmm... sukcesem był dla mnie sam w nim udział, wszak to mój pierwszy formalny turniej, mniejsza więc o miejsce gdzieś bliżej końca niż początku :) Tym razem zamiast celnością strzałów pochwalić się mogę profesjonalizmem w kategorii fashion& weapon :) Oto moja nagroda specjalna za strój dla najbardziej historycznego łucznika - garnek na przechowanie dobrych wspomnień no i odrobiny satysfakcji :)


I invite you to watch the movies from the V Archery Competition in Biskupin. The highest prize for me was the possibility to take part in it. But although my shots weren't very good this time, I won the special prize for the best costume. 6 komentarzy:

 1. Włodzimierzu, Ty medialna bestio :) Gratulujemy nagrody! Co do strzelania, w przyszłym roku na pewno będzie lepiej :D Całuski cium cium w oba policzki!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję niesamowitych zainteresowań i możliwości rozwoju w tym, co lubisz. Jak na pierwszy raz świetnie Ci poszło. Dzięki za bardzo ciekawy wykład na temat wyrabiania strzał i za możliwość pooglądania sobie nieziemskich strojów z epoki(zwłaszcza lnianego stroju Pani spisującej wyniki - cud malina!) na punkcie których mam delikatnie mówiąc hopla. Gratki też za wygraną właśnie w tej dziedzinie! Pozdrawiamy!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) będziemy się starać zamieszczać więcej zdjęć nie tylko "łuczniczych", ale też właśnie strojów, artefaktów i ogólnie "epoki" :) pozdrawiamy!

   Usuń
  2. Świetnie, nie mogę się doczekać :) I zupełnie nie rozumiem dlaczego rozbawiło Cię słowo epoka ;)

   Usuń
  3. Ależ napisałem całkiem poważnie! D. też jest za tym, by pisać nie tylko o samych łukach i strzałach, więc naprawdę się postaramy, by "epokowej" otoczki było więcej :)

   Usuń