niedziela, 19 lipca 2015

Dzieci i łuki w akcji - warsztaty "Łapiemy łuki" za nami!

Ponad trzydziestka dzieciaków
kilkudziesięciu kibicujących im członków rodzin
kilkanaście łuków
oraz Łucznicy Rozembark i Łucznicy Sanoka w akcji!
Piękny projektowy dzień za nami!


 

Nie przeszkodził nam upał, a frekwencja przeszła nasze oczekiwania! Na warsztatach "Łapiemy łuki" stawiły się dzieciaki dzieciaki z Biecza i okolic, a także z Tarnowa, Krakowa, Nowego Sącza, a nawet... z Kanady! Dla jednych uczestników był to początek przygody z łucznictwem, inni mają za sobą pierwsze kroki, a niektórzy mogą się już pochwalić niezłym doświadczeniem, ale dla wszystkich (a przynajmniej tak sądzimy po zadowolonych minach) strzelanie okazało się jednakową frajdą. Cieszymy się bardzo, bo dla nas to też ogromna frajda, a poza tym znak, że wyzwanie, jakie podjęliśmy w projekcie "Do trzech razy łuki" to strzał w dziesiątkę. Nie rozpisując się, zapraszamy do warsztatowej galerii, gdzie zobaczycie nasz trzystopniowy i trzypokoleniowy dziecięco-młodzieżowo-dorosły projektowy trening :)
Aaaa... zanim zdjęcia, jeszcze kilka formalności:

Projekt "Do trzech razy łuki" jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Partnerami projektu są: Urząd Miejski w Bieczu i Polski Stowarzyszenie Łucznictwa Tradycyjnego.
Patroni medialni: Trendy Radio, Regionalna Telewizja Gorlicka i TerazGorlice.pl.

Dziękujemy naszym niestrudzonym trenerom Krzyśkowi i Sewerynowi oraz wspierającej ich ekipie Łuczników Sanoka - Ani, Dianie, Maćkowi i Zosi, Magdzie a także naszym nieocenionym wolontariuszom: Agacie, Pawłowi, Bartkowi i Bogdanowi.
Do zobaczenia za tydzień!A teraz już obiecane zdjęcia:
More than 30 kids, watching and cheering families and Archers of Rozembark and Archers of Sanok in action!We spent really great and active day yesterday, having archery workshops for children and youth, that were the part of our project "Third time...bows!". And  - as you can see in the gallery - we're proud to say that archery brings so much fun not only for us :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz