wtorek, 8 marca 2016

GłuchY Strzał do Żaby w Rozembarku

29 łuczników, 365 żabopunktów i nieskończona ilość dobrej energii - w miniony weekend odbył się turniej “GłuchY Strzał do Żaby”, w którym łucznicy z całej Polski strzelali dla swojej koleżanki, Leny Głuch. W Rozembarku, dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rożnowicach, dołączyli do nas łucznicy z okolic Biecza a także z Krosna i tradycyjnie już, Łucznicy Sanoka.“GłuchY Strzał do Żaby” to ogólnopolska akcja, w której łucznicy z całego kraju chcieli okazać wsparcie i podziw dla swojej koleżanki, łuczniczki Leny. Przez cały weekend turnieje dla niej odbywały się m.in. w Warszawie, Olsztynie, Bydgoszczy i Zakopanem.
Każda grupa realizowała swój własny turniejowy scenariusz, ale ponadto wszyscy zmierzyli się we wspólnej konkurencji - strzale do żaby. W naszej rożnowickiej edycji zwycięzcami turnieju zostali:
  • I miejsce: Włodek Woźnica (Łucznicy Rozembark)
  • II miejsce: Krzysztof Florczak (Łucznicy Sanoka)
  • III miejsce: Daniel Och (Łucznicy Sanoka)
W kategorii “Głuchy Strzał do Żaby zwyciężyli:
  • I miejsce: Daniel Och (Łucznicy Sanoka)
  • II miejsce: Włodek Woźnica (Łucznicy Rozembark)
  • III miejsce: Krzysztof Florczak (Łucznicy Sanoka)
Dodamy, że reprezentujący zarówno Łuczników Rozembark, jak i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowicach Rafał Rybka zajął 6 miejsce w turnieju i 8 miejsce w strzale do żaby. Gratulujemy i dziękujemy za pomoc w organizacji!

Zobaczcie, jak impreza wyglądała w obiektywie Demka Nowaka i do zobaczenia przy kolejnych łuczniczych okazjach!
Hi Guys!

This time we'd like to tell you about the tournament called "GłuchY Strzał do Żaby" that was organized in all the country to support our friend Lena. We met in Rozembark with archers from our neighbourhood, from Krosno, and traditionally with the Archers of Sanok. You can see our tournament in the pics made by Demko Nowak (thanks!) and we hope you like it. For the first time we could shoot in School Complex in Rożnowice - it was really great oportunity and we say many thanks for the School autorithies. We hope that it wasn't last time ;) So see you soon shooting :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz