poniedziałek, 31 października 2016

Rozembark - aktualizacja !!!

Jak dobrze wiecie, gdy mało piszemy, to zazwyczaj znaczy, że dużo się dzieje. Ale to, co się dzieje ostatnio, to już prawdziwa rewolucja :) Przedstawiamy Anielkę - najmłodszą łuczniczkę i rekonstruktorkę Rozembarku!

To dlatego w tym roku na blogu trochę mniej postów - czekając na Aniel, Vlad w jeszcze większym tempie ogarniał łucznicze i wczesnośredniowieczne aktywności, a ja najpierw ogarniałam rzeczywistość na jej przybycie, a potem musiałam całkiem zwolnić tempo i wszystkie łucznicze i wczesnośredniowieczne aktywności (a co za tym idzie ich dokumentację) odłożyć na bok.
Na szczęście wszystkie najważniejsze przygotowania zostały poczynione, zatem zanim nasza córka przyszła na świat, miała już swoją pierwszą biżuterię (Robert - dziękujemy!) i zamówione na suknie jedwabie :)


No i wreszcie przedstawiamy Anielkę - urodzoną w błyskawicznej akcji porodowej 28 sierpnia 2016, ze spektakularnymi wymiarami 59 cm i 4 100 g., aktualnie natomiast sporo większą, cięższą i bardzo radosną. W internetach na razie chronimy jej wizerunek, więc tylko małe migawki tu wrzucamy, a jeśli chcecie ją poznać, zapraszamy do Rozembarku :)
Hi Guys!
We'd like to explain you, why there's very few posts on our blog thist year, but ther reason is very, very important: Let's us introduce you our daughter Aniela! We hope that now you understand everything and we promise to write more if only we have a while :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz